وکتور شعر کجایی بی من به یادت فریاد من

وکتور شعر کجایی بی من به یادت فریاد من

وکتور شعر کجایی بی من به یادت فریاد من

این وکتور طرحی زیبا از شعر کجایی بی من به یادت فریاد من است که محمد معتمدی در قالب آهنگی با نام کجایی آن را خوانده است، این طرح جذاب را برای امور گرافیکی مختلفی استفاده نمایید.

تحلیل وکتور شعر کجایی بی من به یادت فریاد من

شعر ردیف شدن لغات کنار هم برای ایجاد حسی وصف نشدنی است که این قدرت را دارد هر مخاطب و شنونده ای را تحت تاثیر قرار دهد.

این قدرت زمانی که با خط زیبا ترکیب می شود تاثیرگذاری بسیار بالاتری دارد و می تواند انتخابی مناسب برای طرح های گرافیکی خاصی باشد که رعایت اصول حرفه ای و هنری در آن اهمیت دارد.

این طرح کاربردهای بسیاری دارد، مثلا می توانید از این طرح برای چاپ روی تیشرت، ماگ، قاب، استیکر دیواری و … استفاده نمایید و از جلوه ی جذاب این طرح لذت ببرید.

این طرح در قالب تابلو برای مکان های مختلف مناسب و کاربردی است، همچنین ماگ یا تیشرتی که این طرح بر روی آن چاپ شده می تواند هدیه ای مناسب برای عزیزان تان باشد.

استفاده از این طرح به عنوان استیکر دیواری نیز می تواند طرحی جذاب و هنری باشد که دیوارها را آذین می بخشد.

ویژگی ها و مشخصات فنی وکتور شعر

این وکتور با ابعاد و رزولوشن نامحدود طراحی شده و با فرمت EPS بر روی سایت قرار گرفته است، ضمن اینکه این طرح به صورت فایل لایه باز پس از خرید به شما تحویل داده می شود.

فایل لایه بازی که تحویل می گیرید را می توانید با استفاده از نرم افزار ایلاستریتور مورد تغییر و ویرایش قرار دهید تا طرح را مطابق با نیاز خود تحویل بگیرید.

با مراجعه به سایت تربچه، ارائه دهنده ی انواع طرح های خوشنویسی دستی می توانید به سادگی از میان بیش از ده ها طرح، طرحی مطابق با سلیقه ی خود را انتخاب و خریداری نمایید.

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های سایت برایتان ارسال شود.