با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

کارت ویزت بوتیک کلاسیک لایه باز

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
کارت ویزت بوتیک کلاسیک لایه باز

کارت ویزت بوتیک کلاسیک لایه باز

کارت ویزیت برای بوتیک ها علاوه بر اینکه از لحاظ حفظ فرم و استایل کاری تاثیرگذار است در ایجاد تعامل بیشتر با مشتریان نیز موثر است.

بررسی طرح کارت ویزت بوتیک کلاسیک لایه باز

طرح های کلاسیک از طرح هایی هستند که همیشه جذابند و می توان برای کارت ویزیت ها با موضوعات مختلفی از طرح کلاسیک استفاده کرد.

در این کارت ویزیت شاهد استفاده از رنگ سورمه ای روشن به عنوان رنگ زمینه هستیم، قسمت رویی کارت المانی برای درج نام بوتیک آمده که حالت جذابی دارد و رنگ طلایی آن هارمونی جذابی با رنگ سورمه ای ایجاد کرده.

این کارت ضمن حفظ سادگی می تواند بسیار تاثیر گذار باشد و به عنوان همراهی موثر برای یک بوتیک نقش بازی کند،

به واسطه ی کارت ویزیت صاحبان بوتیک ها می توانند مشتریان خود را به شبکه های اجتماعی دعوت کنند و از کالکشن های جدید آنها را با خبر سازند، ضمن این که می توانند اخبار تخفیف را نیز به مشتریان بدهند و یا هر تعامل دیگری را می توانند با مشتریان خود داشته باشند.

ویژگی های فنی کارت ویزت بوتیک کلاسیک لایه باز چگونه است؟

این کارت ویزیت با مد رنگی CMYK در ابعاد ۸٫۵ * ۴٫۸ سانتی متر و در رزولوشن ۳۰۰ DPI طراحی شده است، همچنین فرمت این فایل PSD است.

پروسه ی شخصی سازی این طرح به این صورت است که ابتدا باید طرح را از سایت خریداری نمایید؛ سپس فایل لایه بازی که دریافت می کنید به سادگی با چند کلیک در نرم افزار فوتوشاپ تغییرات را بر روی کارت عملی سازید.

با مراجعه به سایت تربچه ارائه دهنده ی انواع طرح های گرافیکی می توانید بیش از ده ها مدل کارت ویزیت را مشاهده کرده و کارت ویزیت مورد نظرتان را پیدا کنید.

این تغییرات می تواند شامل نام، لوگو، راه های ارتباطی و یا هر آیتمی که طبق خواست شما باید بر روی کارت قرار بگیرد باشد.

برچسب ها :

, , , , , , ,

ارسال دیدگاه