با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

کارت ویزیت آرایشگاه مردانه ایستاده دو رو

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
کارت ویزیت آرایشگاه مردانه ایستاده دو رو

کارت ویزیت آرایشگاه مردانه ایستاده دو رو

کارت ویزیت مناسب آرایشگاه مردانه باید کارت ویزیتی باشد که علاوه بر رعایت اصول حرفه ای و جذابیت کارتی باشد که برای آرایشگاه مردانه مناسب است و رنگ ها و المان به کار رفته در آن هم نشانگر حرفه ی آرایشگری باشد هم خلاقانه و زیبا باشد.

آنالیز کارت ویزیت آرایشگاه مردانه

ترکیب رنگ کرمی و سورمه ای ترکیب رنگی است که جذاب و شیک است و هم حس صمیمت دارد ضمن این که رسمیت آن به حدی قالب نیست که کارت برای آرایشگاه مناسب نباشد.

یک طرف کارت که کاملا توسط رنگ ها طراحی شده و برای ارائه ی اطلاعات تخصیص یافته است.

طرف دیگر کارت المان مرد آرایشگری آمده که شانه و قیچی در دست دارد،این المان با توجه به اینکه کاملا یک طرف کارت را به خود اختصاص داده بار مهمی از جذابیت کارت را بر دوش می کشد که این وظیفه یعنی جذابیت را به خوبی انجام داده و تاثیر گذار بوده.

یک آرایشگاه مردانه ی خوب که به تبلیغات خود اهمیت می دهد می تواند با یک کارت ویزیت خلاقانه و کم هزینه مشتریان گذری خود را تبدیل به مشتری ثابت کند و گامی موثر در گسترش تبلیغات خود بردارد.

مشخصات کارت ویزیت آرایشگاه مردانه به چه صورت است؟

این کارت ویزیت کیفیت عالی دارد،رزولوشن آن ۳۰۰DPI است،مد رنگی آن CMYK است و در ابعاد ۴٫۸*۸٫۵ سانتی متر بر روی سایت قرار گرفته است.

این کارت ویزیت با فرمت PSD و به صورت فایل لایه باز پس از خرید طرح به شما تحویل داده می شود.

شما می توانید فایل تحویل گرفته را به وسیله ی نرم افزار کاربردی فوتوشاپ اجرا کرده و تغییرات لازم را بر روی آن اعمال کنید کنید.

این تغییرات شامل نام آرایشگاه، لوگوی آن و اطلاعات ارتباطی چون آدرس و تلفن است و همچنین خدماتی که آرایشگاه ارائه می دهد نیز می تواند بر روی کارت نوشته شود.

با مراجعه به سایت تربچه ارائه دهنده ی انواع طرح های گرافیکی می توانید بیش از ده ها مدل کارت ویزیت را مشاهده کرده و کارت ویزیت مورد نظرتان را پیدا کنید.

 

برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه کاربران

  1. atefe
    ۱۳۹۵/۰۱/۱۶

    chetor ino bekharam? forie . mersi
    javabo be emailam bdin lotfan

  2. atefe
    ۱۳۹۵/۰۱/۱۶