کارت ویزیت اسباب بازی فروشی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
کارت ویزیت اسباب بازی فروشی

کارت ویزیت اسباب بازی فروشی

کارت ویزیت اسباب بازی فروشی یک طرح لایه باز است، که از طراحی زیبا و متناسب با اسباب بازی کودکان بهره می برد. طرح فوق در ابعاد استاندارد طراحی شده و در آن از المان های کودک ، بالن ، قطار و … استفاده شده است. طرح لایه باز کارت ویزیت گالری اسباب بازی در نرم افزار فتوشاپ طراحی گردیده است. بدین ترتیب امکان ویرایش مشخصات روی کارت برای کاربران وجود دارد. نرم افزار فتوشاپ یک نرم افزار طراحی ساده است که نیاز به تخصص زیادی نداشته و به آسانی قابل استفاده است. فایل کارت ویزیت فروشگاه اسباب بازی با چند کلیک ساده و جایگزین کردن متن مورد نظر قابل تغییر است، بنابراین تمام افراد می توانند از آن استفاده نمایند.

کارت ویزیت گالری اسباب بازی در ابعاد استاندارد ۶*۹ سانتی متر طراحی شده است. کارت ویزیت اسباب بازی فروشی در نرم افزار فتوشاپ CC و با فرمت PSD ذخیره شده است. از اینرو به سادگی قابلیت دانلود کردن و استفاده دارد. این طرح دارای رزولوشن تصویر DPI۳۰۰ بوده و از مد رنگی CMYK می باشد.

در نتیجه کیفیت چاپ، نمایش تصویر و وضوح رنگ آن بسیار بالا می باشد. طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه اسباب بازی  قابلیت بارها چاپ را داشته و میتوان آن را ویرایش نمود. کارت ویزیت فوق یک کارت با کیفیت و استاندارد بوده که مناسب برای فروشگاه اسباب بازی است بنابراین اگر می خواهید یک کارت زیبا و جذاب برای مغازه خود سفارش دهید، این طرح را بررسی و تهیه کنید.

 

کارت ویزیت اسباب بازی فروشی

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام