با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

کارت ویزیت بوتیک مردانه مربع لایه باز

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
کارت ویزیت بوتیک مردانه مربع لایه باز

کارت ویزیت بوتیک مردانه مربع لایه باز

کارت ویزیت مناسب برای بوتیک مردانه که در بالا مشاهده می کنید طرحی زیبا و خلاقانه است که برای بوتیک داران می تواند بسیار خوب و کاربردی باشد.

المان و رنگ بندی کارت ویزیت بوتیک مردانه

رنگ بندی و المان استفاده شده در این طرح سبب افزایش جذابیت آن شده،و جذابیت آیتمی است که می تواند سبب ماندگاری یک کارت ویزیت باشد و که در نتیجه علاوه بر افزایش آشناییت افراد با آن بوتیک حتی بر افزایش فروش می تواند موثر باشد.

رنگ قالب این کارت ویزیت در تناژ خاکستری و طوسی است و المان به کار رفته بر روی آن پاهای مردانه است که شلوار جین و کفش های آن به نوعی نشانه ی بوتیک محسوب می شود.

تناسب رنگی که میان المان با رنگ زمینه وجود دارد سبب شده المان به نوعی جلوه ای خاص پیدا کند و به زیبایی به چشم بیاید.

قسمت پشتی کارت ویزیت نیز تماما قابل استفاده برای لوگو،نام و اطلاعات ارتباطی با بوتیک از جمله آدرس و شماره تلفن و حتی آدرس شبکه های اجتماعی است.

در طراحی کارت ویزیت باید هوشمندانه عمل کرد و جلوه ای از کسب و کار به همراه اطلاعات و نام را به نوعی با رنگ ها و المان در هم آمیخت که بهترین نتیجه حاصل شود دقیقا شبیه چیزی که در طرح بالا مشاهده می کنیم.

شخصی سازی کارت ویزیت بوتیک مردانه مربع به چه صورت است؟

شما پس از خرید این کارت ویزیت فایلی لایه باز دریافت می کنید که فرمت آن PSD است کاری که شما پس از دریافت فایل باید انجام دهید اجرای آن در نرم افزار فوتوشاپ و ایجاد تغییرات اطلاعاتی بوتیک مدنظرتان بر روی کارت است تا کارت ویزیتی جذاب و حرفه ای را ارائه دهید که تمامی اصول حرفه ای به خوبی در آن رعایت شده است.

کیفیت این طرح عالی بوده و رزولوشن آن ۳۰۰DPI است،مد رنگی این طرح CMYK بوده و در ابعاد استاندارد ۵/۵*۵/۵ به صورت دو طرفه آماده استفاده می باشد.

برچسب ها :

, , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه