با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

کارت ویزیت لایه باز کافی شاپ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
کارت ویزیت لایه باز کافی شاپ

کارت ویزیت لایه باز کافی شاپ

امروزه داشتن کارت ویزیت جزو لاینفک کسب و کارها محسوب می شود. اغلب مشاغل خدماتی از جمله کافی شاپ و کافه تریا که بطور مستقیم با مشتریان سر و کار دارند، از کارت ویزیت برای معرفی خود استفاده می نمایند.

کارت ویزیت لایه باز کافی شاپ یک کارت ویزیت خلاقانه کافی شاپ بشمار می رود. این طرح بر روی خود دارای لوگوی تصویری بوده و در زیر کارت تصاویری از قهوه دیده می شود.

کارت ویزیت کافی شاپ یک کارت اختصاصی برای کافی شاپ است. ترکیب رنگ های روی کارت و تصاویر موجود در هماهنگی کامل با هم قرار دارند. این رنگ ها نماد بارزی از کافی شاپ محسوب شده و زیبایی خاص و منحصر بفردی به کارت می دهند.

کارت ویزیت کافه در نرم افزار فتوشاپ بطور لایه باز طراحی شده است. بدین ترتیب امکان ویرایش اطلاعات و شخصی سازی مشخصات روی کارت با توجه به هر کاربر وجود دارد. شما می توانید در هر زمان که نیاز بود کارت را ویرایش نموده و آن را چاپ نمائید.

بررسی مشخصات کارت ویزیت لایه باز کافی شاپ

کارت ویزیت لایه باز کافی شاپ در ابعاد استاندارد ۶ * ۹ سانتی متر و در نرم افزار فتوشاپ CC طراحی گردیده است. کارت ویزیت خلاقانه کافی شاپ در فرمت PSD ذخیره و در فایل با حجم ۳.۲۰ مگا بایت ارائه می شود. بنابراین امکان دانلود سریع و استفاده آسان از فایل وجود دارد. کارت ویزیت کافه در رزولوشن DPI۳۰۰ و مد رنگی CMYK طراحی و عرضه می شود. بنابراین کارت از کیفیت، وضوح تصویر و شفافیت رنگ بالایی برخوردار است.

کارت ویزیت لایه باز کافی شاپ یک طرفه بوده و در امکان بارها ویرایش اطلاعات و چاپ کارت وجود دارد. کارت ویزیت کافی شاپ دارای لوگوی تصویری بر روی کارت است که زیبایی خاصی به کارت بخشیده است. اگر می خواهید یک کارت ویزیت منحصر بفرد و متمایز داشته باشید، کارت ویزیت لایه باز کافی شاپ را تهیه کنید.

برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه