با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

کارت ویزیت لایه باز گل فروشی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
کارت ویزیت لایه باز گل فروشی

کارت ویزیت لایه باز گل فروشی

گل فروش ها و فروشگاه گل و گیاه همواره مشتریان خاصی داشته اند. افراد برای مناسبت های مختلف نسبت به تهیه دسته گل و نظیر آن اقدام می نمایند. بنابراین داشتن یک کلاس کاری خاص و ذوق هنری در حرفه گل فروشی به خوبی احساس می شود.

کارت ویزیت مربع گل فروشی با طراحی زیبا و استفاده از تصاویر گل و ابعاد خاص از جمله مواردی است که بسیار به چشم می آید. طراحی کارت ویزیت گل فروشی در ابعاد مربعی به آن جلوه ای منحصر بفرد و هنرمندانه داده است.

از طرفی بکارگیری تصاویر زیبای گل بر روی آن با کیفیت فوق العاده به خوبی چشم بیننده را نوازش می دهد. کارت ویزیت گل فروشی در نرم افزار فتوشاپ طراحی شده لذا امکان ویرایش اطلاعات موجود بر روی کارت به سادگی امکان پذیر خواهد بود.

طرح کارت ویزیت گل فروشی تلفیقی از رنگ و هنر را به بیننده القا می نماید. طرح کارت لایه باز گل فروشی در ابعاد بسیار فانتزی ۵.۵ * ۵.۵ سانتی متر یک کار متفاوت برای شما خواهد بود.

بررسی مشخصات کارت ویزیت گل فروشی مربع

کارت ویزیت لایه باز گل فروشی دو طرفه است. به عبارتی اطلاعات و مشخصات گل فروشی در پشت کارت و نام گل فروشی به همراه تصاویر زیبای گل بر روی کارت نمایش داده می شود.

بدین ترتیب فضای کافی برای نمایش تصاویر و اطلاعات در طراحی کارت ویزیت گل فروشی در نظر گرفته می شود. طرح فوق با رزولوشن DPI۳۰۰ و مد رنگی CMYK تصاویر با کیفیت، وضوح عالی و چاپ فوق العاده را به همراه خواهد داشت.

طرح کارت ویزیت فروشگاه گل در نرم افزار فتوشاپ CC و با پسوند فایل PSD  عرضه می شود. حجم بسیار کم فایل به اندازه ۲.۲۴ مگا بایت امکان دانلود سریع آن را فراهم نموده است. از طرفی با توجه به لایه باز بودن کارت ویزیت لایه باز گل فروشی با چند کلیک ساده می توان تغییرات مورد نظر را در کارت اعمال نمود.       

برچسب ها :

, , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه