با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

کارت ویزیت مزون لباس عروس لمینت

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
کارت ویزیت مزون لباس عروس لمینت

کارت ویزیت مزون لباس عروس لمینت

کارت ویزیت مزون لباس عروس لمینت یک کارت ویزیت زیبا و شیک برای مزون شما محسوب می شود. در کارت ویزیت مزون عروس از رنگ های شاد صورتی و قهوه ای به زیبایی استفاده شده است. طرح فوق در نرم افزار فتوشاپ طراحی شده و قابلیت ویرایش مشخصات روی کارت به سهولت وجود دارد. شما می توانید بارها مشخصات موجود بر روی کارت را اضافه و کم کرده و یا تغییر دهید و سپس آن را چاپ نمائید.

طرح لایه باز کارت ویزیت لباس عروس این امکان را به کاربران خود می دهد که بدون محدودیت به ویرایش و چاپ کارت بپردازند.

طرح فوق یک کارت شیک و جذاب بشمار می رود که چشم مشتریان شما را به خود خیره می نماید. کارت ویزیت مزون در ابعاد استاندارد لمینت طراحی شده، لذا می توان آن را در کاغذ لمینت چاپ نمود. کیفیت عالی، طراحی زیبا و رنگ بندی شیک از ویژگی های کارت ویزیت مزون لباس عروس لمینت محسوب می شوند.

بررسی مشخصات کارت ویزیت لایه باز مزون لباس عروس

کارت ویزیت مزون لباس عروس لمینت در ابعاد استاندارد ۶ * ۹ سانتی متر و در نرم افزار فتوشاپ CC طراحی شده است. این طرح در فرمت PSD ذخیره و در فایلی به حجم ۳.۳۵ مگا بایت در دسترس است. با توجه به حجم کم فایل امکان دانلود و استفاده از فایل طرح لایه باز کارت ویزیت لباس عروس به سهولت میسر است.

کارت ویزیت لایه باز مزون در قابلیت بارها چاپ و ویرایش داشته و از کیفیت بالایی برخوردار است. طرح فوق دارای رزولوشن DPI۳۰۰ بوده و از مد رنگی CMYK برخوردار است. کارت ویزیت لباس عروس فروشی یک کارت جذاب و شیک بوده و مناسب برای مزون عروس است. کارت ویزیت مزون لباس عروس لمینت یک کارت متمایز و خاص برای فروشگاه و مزون شما محسوب می شود. 

 

برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه