کارت ویزیت موسسه حقوقی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
کارت ویزیت موسسه حقوقی

کارت ویزیت موسسه حقوقی

کارت ویزیت موسسه حقوقی یک طرح لایه باز است، که از طراحی زیبا و متناسب با وکالت بهره می برد. طرح فوق در ابعاد استاندارد طراحی شده و در آن از تصاویر با کیفیت دادگاه استفاده شده است. طرح لایه باز کارت ویزیت وکالت در نرم افزار فتوشاپ طراحی گردیده است. بدین ترتیب امکان ویرایش مشخصات روی کارت برای کاربران وجود دارد. نرم افزار فتوشاپ یک نرم افزار طراحی ساده است که نیاز به تخصص زیادی نداشته و به آسانی قابل استفاده است. فایل کارت ویزیت موسسه حقوقی با چند کلیک ساده و جایگزین کردن متن مورد نظر قابل تغییر است، بنابراین تمام افراد می توانند از آن استفاده نمایند.

کارت ویزیت وکالت در ابعاد استاندارد ۶*۹ سانتی متر طراحی شده است. کارت ویزیت وکالت در نرم افزار فتوشاپ CC و با فرمت PSD ذخیره شده است. از اینرو به سادگی قابلیت دانلود کردن و استفاده دارد. این طرح دارای رزولوشن تصویر DPI۳۰۰ بوده و از مد رنگی CMYK می باشد.

در نتیجه کیفیت چاپ، نمایش تصویر و وضوح رنگ آن بسیار بالا می باشد. این طرح قابلیت بارها چاپ را داشته و میتوان آن را ویرایش نمود. کارت ویزیت فوق یک کارت با کیفیت و استاندارد بوده که مناسب برای موسسه حقوقی و وکلا است بنابراین اگر می خواهید یک کارت زیبا و جذاب برای دفتر خود سفارش دهید، این طرح را بررسی و تهیه کنید.

 

کارت ویزیت موسسه حقوقی

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام