با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

کارت ویزیت کافی شاپ خلاقانه

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
کارت ویزیت کافی شاپ خلاقانه

کارت ویزیت کافی شاپ خلاقانه

طرح لایه باز کارت ویزیت کافی شاپ خلاقانه یک طرح زیبا و شیک برای کافی شاپ محسوب می شود. کارت ویزیت کافه با بهره گیری از رنگ های طیف کرم و قهوه ای حس قشنگی به مخاطب انتقال می دهد.طرح فوق از لوگوی تصویری در میانه کارت بهره مند شده و مشخصات کافی شاپ در ذیل آن درج می شود. اگر دارای یک کافی شاپ هستید و می خواهید یک کارت ویزیت متفاوت داشته باشید، توصیه می شود طرح لایه باز کارت ویزیت کافی شاپ خلاقانه را تهیه کنید.

طراحی کارت لایه باز بوده و امکان ویرایش اطلاعات و مشخصات کافی شاپ شما بر روی کارت به آسانی وجود دارد. با استفاده از نرم افزار فتوشاپ به سادگی و بدون نیاز به تخصص زیاد می توانید فایل را باز نموده و آن را شخصی سازی کنید. این طرح در ابعاد استاندارد طراحی و عرضه می شود.

بررسی مشخصات کارت ویزیت کافی شاپ خلاقانه

طرح لایه باز کارت ویزیت کافی شاپ خلاقانه در ابعاد استاندارد ۶ * ۹ سانتی متر و در نرم افزار فتوشاپ CC طراحی می شود. فایل در فرمت PSD ذخیره شده و در حجم ۲.۴۸ مگا بایت به آسانی قابل دانلود کردن و استفاده است. کارت ویزیت خلاقانه کافی شاپ لایه باز بوده و امکان ویرایش اطلاعات آن بطور نامحدود وجود دارد. شما می توانید هر زمان که نیاز بود، مشخصات روی کارت را ویرایش نموده و آن را چاپ کنید.

کارت ویزیت کافه دارای رزولوشن DPI۳۰۰ بوده و وضوح تصویر بالایی دارد.

همچنین طرح لایه باز کارت ویزیت کافی شاپ خلاقانه دارای مد رنگی CMYK است. کارت از کیفیت چاپ و رنگ عالی برخوردار است و می توان بارها کارت را چاپ و مورد استفاده قرار داد. کارت ویزیت کافی شاپ خلاقانه دارای یک لوگوی تصویری در میانه کارت است که زیبایی خاصی به طراحی کارت بخشیده است.

 

برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه