با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

کارت ویزیت کافی شاپ گرانج

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
کارت ویزیت کافی شاپ گرانج

کارت ویزیت کافی شاپ گرانج

کافی شاپ و کافه تریا جزو مکان هایی هستند که در سال های اخیر رونق زیادی داشته اند. افراد زیادی همه روزه به کافی شاپ مراجعه و برای استراحت و نوشیدن قهوه وقت خود را در آنجا سپری می کنند. کارت ویزیت کافی شاپ گرانج یک کارت ویزیت زیبا و با طراحی مدرن و شکیل است. کارت ویزیت کافی شاپ خلاقانه طراحی شده است. استفاده از رنگهای طیف قهوه ای و کرم در کارت ویزیت کافه گرانج یک حس گرمی و صمیمیت را به مخاطب القا می کند.

کارت ویزیت دو طرفه کافه امکان ویرایش مشخصات در دو طرف کارت را برای کاربران امکان پذیر می سازد. طرح فوق از کیفیت رنگ و تصویر عالی برخوردار است که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می نماید.این طرح لایه باز بوده و می توان با تهیه آن بارها آنرا ویرایش و مورد استفاده قرار داد. کارت ویزیت کافی شاپ خلاقانه گرانج یک کارت متمایز و شکیل برای کافی شاپ بشمار می رود.

بررسی مشخصات کارت ویزیت لایه باز کافی شاپ

کارت ویزیت لایه باز کافی شاپ گرانج در ابعاد استاندارد ۶ * ۹ سانتی متر و در نرم افزار فتوشاپ CC طراحی شده است. طراحی کارت ویزیت کافه دو طرفه بوده و با استفاده از المان های مدرن و جذاب جلوه خاصی به کارت داده است.  طرح فوق دارای رزولوشن DPI۳۰۰ است که نشان از وضوح تصویر بالای کارت دارد. همچنین این طرح لمینت از مد رنگی CMYK برخوردار است، که به معنی شفافیت بالای رنگ و تصویر است.

شما پس از چاپ کارت می توانید به وضوح کیفیت بالای چاپ و تصویر روی آن را مشاهده کنید. کارت ویزیت کافی شاپ گرانج در فرمت PSD و در فایلی به حجم ۵.۸۰ مگا بایت در دسترس شما قرار دارد.

 

برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه