با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

کارت پستال عید نوروز سال ۱۳۹۹

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
کارت پستال عید نوروز سال ۱۳۹۹

کارت پستال عید نوروز سال ۱۳۹۹

کارت پستال عید نوروز سال ۱۳۹۹ به مناسب نزدیک شدن به ایام نوروز طراحی و ارائه شده است. کارت تبریک عید نوروز در ابعاد استاندارد A4 با رزولوشن ۳۰۰DPI و مد رنگی CMYK با طراحی بسیار جذاب و شیک قابل دریافت می باشد.فرمت ارائه شده طرح PSD بوده و قابل ویرایش و شخصی سازی در نرم افزار فتوشاپ است.

در طراحی کارت پستال تبریک عید نوروز از رنگ زمینه سفید استفاده شده که حس پاکی و زلال بودن را به مخاطب القاء می کند. بر روی صفحه اول طرح، تایپوگرافی نرم افزاری سال نو مبارک که با خط شکسته طراحی شده به کار رفته است. همچنین علاوه بر آن از خوشنویسی دعای سال تحویل یا مقلب القلوب والابصار نیز استفاده شده که جذابیت و گیرایی طرح را دو چندان می کند.

در قسمت پشتی طرح کارت تبریک عید نوروز از تصویر سفره هفت سین که شامل سیر، سبزه، سمنو، سنجد، سکه، رحل قرآن و… نیز به کار رفته که تداعی حس زیبای عید نوروز در مخاطبان خواهد بود.

استفاده از کارت پستال امری مرسوم در ارسال پیام تبریک به مخاطبان می باشد و هدیه ای ماندگار خواهد بود. شرکت ها و سازمان ها نیز از این امر مستثنی نبوده به مناسبت عید نوروز هدایای مختلفی از جمله سررسید ، تقویم و کارت پستال را به همکاران و کارمندان خود ارائه می کنند.

 

برچسب ها :

, , , , , ,

ارسال دیدگاه