با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

کارت پستال عید نوروز فیروزه ای

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
کارت پستال عید نوروز فیروزه ای

کارت پستال عید نوروز فیروزه ای

طرح لایه باز کارت پستال عید نوروز فیروزه ای به مناسب  نوروز ۱۳۹۹ طراحی و ارائه شده است.کارت پستال عید نوروز در ابعاد استاندارد A4 با رزولوشن ۳۰۰DPI و مد رنگی CMYK با طراحی بسیار جذاب و شیک قابل دریافت می باشد. فرمت ارائه شده طرح PSD بوده و قابل ویرایش و شخصی سازی در نرم افزار فتوشاپ است.

در کارت پستال عید نوروز لایه باز از رنگ بکگراند فیروزه ای استفاده شده که بسیار زیبا و جذاب می باشد. بر روی صفحه اول طرح، تایپوگرافی نرم افزاری سال یک هزار و سیصد و نود و نه که به صورت کتیبه ای طراحی شده به کار رفته است. همچنین علاوه بر آن ازخوشنویسی شعر مبارک بادت این سال و همه سال نیز استفاده شده که جذابیت و گیرایی طرح را دو چندان می کند.

در قسمت پشتی طرح کارت تبریک عید نوروز ازخوشنویسی دستی دعای تحویل سال یا مقلب القلوب و الابصار استفاده شده که حس امید را به مخاطب القاء خواهد کرد.

امروزه استفاده از کارت پستال امری مرسوم در ارسال پیام تبریک به مخاطبان می باشد و هدیه ای ماندگار خواهد بود. شرکت ها و سازمان ها نیز از این امر مستثنی نبوده به مناسبت عید نوروز هدایای مختلفی از جمله سررسید ، تقویم و کارت پستال را به همکاران و کارمندان خود ارائه می کنند.

 

لایه باز کارت تبریک سال نو 1399

 

کارت تبریک نوروز 1399

 

کارت پستال عید نوروز 1399

برچسب ها :

, , , , ,

ارسال دیدگاه