گر مرید راه عشقی فکر بدنامی مکن

گر مرید راه عشقی فکر بدنامی مکن

گر مرید راه عشقی فکر بدنامی مکن

خواجه شمس‌الدین محمد شیرازی متخلص به "حافظ"، غزلسرای بزرگ و از خداوندان شعر و ادب پارسی است. وی حدود سال ۷۲۶ هجری قمری در شیراز متولد شد. علوم و فنون را در محفل درس استادان زمان فراگرفت و در علوم ادبی عصر پایه‌ای رفیع یافت. خاصه در علوم فقهی و الهی تأمل بسیار کرد و قرآن را با چهارده روایت مختلف از بر داشت.

"گوته" دانشمند بزرگ و شاعر و سخنور مشهور آلمانی دیوان شرقی خود را به نام او و با کسب الهام از افکار وی تدوین کرد. دیوان اشعار او شامل غزلیات، چند قصیده، چند مثنوی، قطعات و رباعیات است. وی به سال ۷۹۲ هجری قمری در شیراز درگذشت. آرامگاه او در حافظیهٔ شیراز زیارتگاه صاحبنظران و عاشقان شعر و ادب پارسی است.

 

گر مرید راه عشقی فکر بدنامی مکن     شیخ صنعان خرقه رهن خانه خمار داشت

 

استیکر گر مرید راه عشقی فکر بدنامی نکن

نمونه استیکر دیواری

 

کوسن گر مرید راه عشقی فکر بدنامی نکن

نمونه چاپ روی کوسن

 

تیشرت گر مرید راه عشقی فکر بدنامی نکن

نمونه چاپ روی تیشرت

 

اشعار فارسی یکی از هنرهای اصیل ایرانی می باشد که از قرن ها پیش تا کنون در زندگی ما ایرانیان جاری بوده است. امروزه با رشد تکنولوژی و درگیری های زندگی مدرن کمتر کسی هست که به فکر خواندن شعر و لذت بردن از آن باشد… تیم طراحی تربچه تصمیم گرفته است که اشعار زیبای فارسی را با هنر قلم و خوشنویسی ترکیب کند و آثار ماندگار و زیبایی را برای محیط های زندگی، کار، تفریح و … پدید آورد. با چاپ اشعار و طرح های اصیل ایرانی و استفاده از این آثار در منزل یا محیط کار، میتوانید حس زندگی را به محیط خود بازگردانید.

طرح خوشنویسی فوق با خط شکسته خطاطی و در نرم افزار ایلوستریتور اجرا شده است. در واقع طرحی که هم اکنون در اختیار شماست، فایل خام و اجرا شده این اثر می باشد که به صورت وکتور و با فرمت EPS ارائه شده است. به طور کلی فایل های وکتور قابل ویرایش در نرم افزار ایلوستریتور می باشند. به دلیل فرمت برداری این طرح قابل بزرگ نمایی(بدون افت کیفیت) تا ابعاد نامحدود و دلخواه شما می باشد. با خرید این اثر هنری میتوانید از آن در چاپ استیکرهای دیواری، تابلوهای هنری و خوشنویسی، ماگ، پرده، تیشرت، کوسن و… استفاده نمایید.

 

جهت مشاهده دیگر آثار هنرمندان از صفحه خوشنویسی اشعار دیدن فرمایید.

 

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های سایت برایتان ارسال شود.