گواهی پزشکی لایه باز دندانپزشکی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
گواهی پزشکی لایه باز دندانپزشکی

گواهی پزشکی لایه باز دندانپزشکی

اگر دندانپزشک هستید و برای ویزیت بیماران و نوشتن نسخه برای آنها نیاز به نسخه و گواهی زیبا و مدرن دارید گواهی پزشکی لایه باز دندان پزشکی به شما پیشنهاد می گردد. نسخه پزشکی لایه باز با طراحی زیبا و استفاده از المان های دندان، مسواک و ابزار دندانپزشکی نمونه ای جذاب بشمار می رود.

انواع نسخه و گواهی پزشکی در دسترس هستند ولیکن داشتن یک طرح نسخه دندانپزشکی اختصاصی به کار شما اعتبار ویژه ای می بخشد.

با داشتن نسخه اختصاصی بیماران و مخاطبان شما از این طرح زیبا لذت می برند. بعلاوه شما می توانید اطلاعات آدرس و مشخصات مطب خود به انضمام فعالیتهای قابل انجام در مطب مانند عصب کشی، پروتز، جراحی، ایمپلنت و غیره را بر روی نسخه چاپ نمائید.

گواهی پزشکی لایه باز دندانپزشکی در اندازه استاندارد A5 طراحی می شود. این طرح نسخه دندانپزشکی با نرم افزار فتوشاپ CC طراحی و در فایل با پسوند PSD و حجم کم ۲.۵۶ مگا بایت در دسترس است. شما می توانید فایل را براحتی دانلود و مورد استفاده و ویرایش قرار دهید.

بررسی مشخصات گواهی و نسخه دندانپزشکی

گواهی پزشکی لایه باز دندانپزشکی دارای رزولوشن DPI۳۰۰ بوده لذا از کیفیت چاپ فوق العاده برخوردار است. همچنین طرح لایه باز گواهی پزشکی با مد رنگی CMYK رنگهای عالی و زیبایی را نمایش می دهد.

طرح نسخه دندان سازی یا دندان پزشکی در ابعاد استاندارد A5 که اندازه استاندارد نسخه پزشکی طراحی شده است از اینرو می توان آنرا چاپ و استفاده نمود. طرح لایه باز گواهی پزشکی با نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است، بنابراین امکان ویرایش آن به آسانی وجود دارد.

شما فقط با چند کلیک ساده می توانید اطلاعات موجود در گواهی پزشکی لایه باز را ویرایش کنید. نسخه پزشکی لایه باز بارها قابل چاپ بوده و می توان با کیفیت رنگ عالی آنرا چاپ نمود. گواهی پزشکی لایه باز دندان پزشکی یک نمونه عالی و شکیل برای مطب دنداپزشکی شما محسوب می شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاه کاربران

 1. امیر حسین
  ۱۳۹۸/۱۱/۷

  سلام برای امضا چیکار باید کرد؟اون رو هم داره؟

 2. مدیر سایت
  ۱۳۹۸/۱۱/۷

  سلام وقت بخیر
  جایی برای امضا مشخص نشده
  ولی معمولاً در زیر متن نسخه و پایین قسمت سفید، امضاء درج می شود که خودتون می تونید مشخص کنید.

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام