با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

سربرگ فرش فروشی حرفه ای لایه باز

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
سربرگ فرش فروشی حرفه ای لایه باز

سربرگ فرش فروشی حرفه ای لایه باز

تاکنون سربرگ فرش فروشی را مشاهده کرده اید یا به  این اندیشیده اید که چرا فرش فروشی ها سربرگ های خاص دارند.

 اگر به یک فرش فروش مراجعه کنید و خرید نمایید قطعاً مشاهده می کنید که بر روی کاغذهای معمولی فاکتورهای خود را میزنند. برای حل این مشکل ما سربرگ فرش فروشی را به این دسته از عزیزان پیشنهاد می کنیم که برگرفته از فرهنگ و هنر ایرانی و همچنین طرح های بسیار زیبای فرش ها برای خود می باشند.

ذوق و قریحه هنر و طراحی خاص و بی نظیر طرح لایه باز سربرگ  باعث می شود که پس از استفاده از آن مشکلی نداشته باشند و بتوانند تاثیر بیشتری بر روی مشتریان بگذارند.

ویژگی های سربرگ فرش فروشی

سربرگ فروشگاه فرش باید ویژگی‌های جالب و خاص داشته باشد همچنین با رزولوشن و ابعاد  استاندارد باشد. عموما رزولوشنی که برای سربرگ فرش فروشی استفاده میکنند ۳۰۰DPI می باشد و سربرگ فرش فروشی لایه باز با فرمت PSD در اختیار شما قرار می گیرد که مد رنگی آن CMYK باشد تا در چاپ در ابعاد استاندارد کاغذ A4 دچار کمبود کیفیت و یا افت کیفیت نباشد و شما از این طرح راضی و آسوده خاطر باشید.

 طرح لایه باز سربرگ به این دلیل مورد استفاده قرار می‌گیرد که خریدار را از لحاظ طراحی و یا هزینه های گزاف طراحی و همچنین طرح های متفاوت و متنوع و کیفیت پایین رزولوشن در چاپ و همچنین مد رنگی بی کیفیت سایر موارد آسوده خاطر و بی نیاز می گرداند.

 برای افراد بسیار زیادی طرح و هنر در طرح سربرگ خیلی موثر و مهم می باشد به همین دلیل سربرگ فرش فروشی لایه باز و ما به هنر و نوع فرهنگ ایرانی در طرح های خود بسیار اهمیت می دهد. شما اگر قصد دارید یک طرح لایه باز سربرگ تهیه کنید بهتر است یکی از طرح‌های موجود در سایت ما را دانلود کرده و استفاده نمایید.

 

برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه