کارت ویزیت فست فود و پیتزا

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
کارت ویزیت فست فود و پیتزا

کارت ویزیت فست فود و پیتزا

فست فود و پیتزا جزو مشاغلی هستند که نیاز مبرم به کارت ویزیت دارند. معمولا مغازه های فست فود و پیتزا به مشتریان خود کارت ویزیت می دهند. بر روی این کارت شماره تلفن، آدرس و محلی برای کد اشتراک در نظر گرفته می شود. کارت ویزیت فست فود و پیتزا نقش مهمی در جذب مشتری دارد. از اینرو طراحی یک کارت ویزیت حرفه ای فست فود از اهمیت بالایی برخوردار است.

کارت ویزیت لایه باز فست فود امکان ویرایش اطلاعات موجود بر روی کارت و شخصی سازی آنرا به افراد می دهد. طرح لایه باز کارت ویزیت پیتزا و ساندویچ که مشاهده می نمائید یکی از نمونه های منحصر بفرد با طراحی زیبا و دو طرفه است. شما این امکان را دارید که لیست کوچکی از منوهای موجود، شماره تلفن، آدرس و محلی برای کد اشتراک مشتریان در نظر بگیرید.

کارت ویزیت فست فود و پیتزا در نرم افزار فتوشاپ طراحی گردیده، لذا براحتی و بدون نیاز به داشتن تخصص زیادی قابلیت ویرایش دارد.

مشخصات و ویژگی های کارت ویزیت فست فود

کارت ویزیت فوق در فرمت PSD و حجم فایل ۲.۸۲ مگا بایت عرضه می شود، از اینرو به سهولت قابل دانلود کردن است. با توجه به اینکه کارت ویزیت فست فود در نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است، لذا تنها با چند کلیک ساده می توان اطلاعات مورد نیاز خود را در آن قرار داد.

طرح لایه باز کارت ویزیت پیتزا و ساندویچ در ابعاد استاندارد ۶*۹ سانتی متر طراحی گردیده و از رزولوشن DPI۳۰۰ برخوردار است، لذا کیفیت چاپ و تصویر فوق العاده را به نمایش می گذارد. کارت ویزیت حرفه ای فست فود از مد رنگی CMYK برخوردار است که موجب کیفیت چاپ عالی می شود.

کارت ویزیت فوق را با طراحی جذاب و حرفه ای خود و استفاده از المان های فست فود یکی از بهترین نمونه های کارت ویزیت محسوب می شود.    

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام