با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

طرح لیبل سی دی اداری لایه باز

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
طرح لیبل سی دی اداری لایه باز

طرح لیبل سی دی اداری لایه باز

مجموعه های اداری طرح های خاص و منحصر به فردی دارند. طرح هایی که شیک بودن و اداری بودن را به چشم می‌آورد و مشخص می‌ کند یک شرکت با چه درجه و رتبه فرهنگی دارای نشان رتبه و تحصیلات عالی می باشد. طرح لیبل سی دی نیز یکی از همان طرح ها می باشد که اگر شما طرح‌های خود را برای یک سی دی کپی کرده و به شخصی واگذار کنید طرح لیبل سی دی اداری شما بیانگر کارکرد شرکت شما و همچنین معرفی شرکت شما خواهد بود.

 طرح لایه باز لیبل سی دی اداری که می توانید مورد استفاده قرار دهید بسیار مفید و مختصر و خاص میباشد. اگر شما از یک طراح بخواهید که برای شما یک لیبل لایه باز سی دی اداری برای شما طراحی کند هرگز چنین کار نمی کند و تنها یک طرح ساده در اختیار شما قرار میدهد شما می توانید طرح لیبل سی دیرا به صورت طرح لایه باز تهیه کرده  ویرایش کنید و آنچه که دوست می دارید بر روی آن انجام دهید و مورد استفاده قرار دهید.

ویژگی های طرح لیبل

سی دی اداری در طرح های متفاوت و اشکال متفاوتی طراحی شده است که بیانگر یک طرح اداری و ویژگی‌های خاص اداره های امروزی می باشد که شیک بودن منحصر به فرد بودن و همچنین در بالاترین رتبه های اجتماعی بودن را نشان می‌دهد.

 از ویژگی های یک طرح  لیبل CD اداری می توان به این مسئله اشاره کرد که ابعاد آن ۱۳*۱۳ می باشد و همچنین به صورت فرمت PSD در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید بر روی آن ویرایش هایی انجام دهید. رزولوشن این طرح  300DPI بوده و پس از اینکه دریافت نموده و بررسی‌های خود بر این طرح  انجام داده و استفاده کرده از کیفیت تصویر و مد رنگ CMYK که آن بسیار لذت خواهید برد.

برچسب ها :

, , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه