با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

PSD جلد سررسید سال ۹۹

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
PSD جلد سررسید سال ۹۹

PSD جلد سررسید سال ۹۹

طرح لایه باز PSD جلد سررسید سال ۹۹ با طراحی جذاب و شیک وجه تمایز شما را نسبت به دیگر رقبایتان فراهم می کند. طرح PSD جلد سالنامه با طراحی سنتی و اسلیمی متناسب با فرهنگ ایرانیان طراحی و ارائه شده است.

انواع جنس جلد سررسید

  • چرم مصنوعی: این جنس در جلدسازی سررسید بسیار استفاده می‌شود اما دارای معایبی است. بزرگ‌ترین اشکال این جنس آن است که قابلیت داغ‌پذیری خوبی ندارد. 

  • ترمو: ترمو نیز یک نوع چرم مصنوعی است، اما به مراتب با کیفیت بیشتر. متخصصان، آن را شفاف‌تر، سبک‌تر و بادوام‌تر از چرم مصنوعی می‌دانند و آن چنان که از نامش برمی‌آید از مقاوت حرارتی بیشتری برخوردار است.

  • گالینگور: ترکیبی است از کاغذ، مواد پی‌وی‌سی و رزین. اصولاً از تنوع بالائی برخوردارند. بر روی این جنس تنها می‌توان طلاکوب یا نقره کوب انجام داد.

  • سلفونی: می‌توان طرح دلخواه را با کیفیت بسیار مناسبی (چاپ افست) روی کاغذ گلاسه چاپ نمود و سپس آن را به صورت جلد سخت صحافی کرد.

بررسی جزئیات طرح لایه باز سالنامه یا سررسید ویژه سال ۱۳۹۹

طرح لایه باز جلد سالنامه و سررسید ۹۹ با بکار بردن نقوش سنتی و اسلیمی طراحی شده است. طرح جلد سررسید در ابعاد استاندارد رحلی ۲۱ * ۲۸ سانتی متر با رزولوشن ۳۰۰DPI و مد رنگی CMYK می باشد. زمینه این طرح قهوه ای بوده و در دو طرف طرح از حاشیه های اسلیمی استفاده شده است.

طرح جلد سالنامه یا سررسید سال ۹۹ با طراحی سنتی و متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی بوده و قابل استفاده در شرکت های، ادارات رسمی و یا حتی غیر رسمی می باشد.

در میانه طرح از تایپوگرافی اختصاصی "سال یک هزار و سیصد و نود و نه" که با خط ثلث خطاطی شده، استفاده شده است که زیبایی این اثر را دو چندان می کند.

هزینه طراحی جلد کتاب، سررسید و سالنامه در ایران مبلغی ما بین ۲۰۰ هزار تا ۴ میلیون تومان (بر اساس تجربه و سواد بصری طراح) می باشد!. تیم طراحی تربچه با در اختیار داشتن طراحان گرافیک مجرب و کار آزموده، زمینه تمایز شما را از رقبایتان فراهم نموده و طرح های فاخر و جذاب را با قیمتی بسیار کمتر از ارزش واقعی آثار ارائه می دهد.

 

طرح لایه باز جلد سررسید و سالنامه 99

 

جلد سالنامه و سررسید سال 99

 

برچسب ها :

, , , , , ,

ارسال دیدگاه