طرح لایه باز کارت ویزیت فرش فروشی دو طرفه

طرح لایه باز کارت ویزیت فرش فروشی دو طرفه

کارت ویزیت لایه باز فرش فروشی

کارت ویزیت فروشگاه فرش یک کارت با طراحی خاص و سنتی محسوب می شود. کارت ویزیت لایه باز فرش فروشی با طراحی تذهیب و نقوش سنتی فرش یک کارت جذاب برای استفاده در فروشگاههای فرش، گالری فرش و تابلو فرش و نظیر آن است. کارت ویزیت گالری فرش همانند یک کارت تبلیغاتی جذاب به تبلیغ کسب و کار شما می پردازد.

اگر در زمینه فرش و تابلو فرش کار می کنید تهیه طرح لایه باز کارت ویزیت فرش فروشی یک کارت عالی برای تبلیغات و معرفی شما به مشتریان محسوب می شود.

کارت ویزیت لایه باز فرش فروشی در ابعاد استاندارد طراحی گردیده و دو طرفه است. بدین ترتیب امکان ویرایش اطلاعات فروشگاه شما بر روی دو طرف کارت وجود داشته و زیبایی خاصی را به بیننده القا می نماید. طرح فوق در نرم افزار فتوشاپ طراحی و به سادگی قابل ویرایش است. امکان ویرایش اطلاعات و تغییر مشخصات روی کارت با چند کلیک ساده وجود دارد.

بررسی مشخصات کارت ویزیت فرش فروشی

کارت ویزیت لایه باز فرش فروشی در ابعاد استاندارد ۶*۹ سانتی متر طراحی شده است. کارت ویزیت فروشگاه فرش دو طرفه بوده و در نرم افزار فتوشاپ CC و در فرمت PSD عرضه می شود. حجم فایل مورد استفاده ۳.۱۷ مگا بایت بوده و به سهولت قابل دانلود و استفاده است.

با توجه به اینکه کارت ویزیت گالری فرش لایه باز است با استفاده از نرم افزار فتوشاپ ویرایش و شخصی سازی می شود.

این کارت ویزیت دارای رزولوشن  DPI۳۰۰ است، کیفیت تصویر و وضوح رنگ بالایی دارد. کارت ویزیت فروشگاه فرش از مد رنگی CMYK برخوردار است که کیفیت چاپ و رنگ فوق العاده کارت را به همراه خواهد داشت.

بکارگیری المان های تذهیب و نقوش سنتی فرش بر روی کارت ویزیت لایه باز فرش فروشی به آن جلوه ای منحصر بفرد و زیبا داده است.

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های سایت برایتان ارسال شود.