نحوه خرید طرح

۱-با زدن دکمه ی ورود/ثبت نام،به صفحه عضویت وارد شوید.

نحوه ثبت نام در سایت

۲-برای عضویت و فعال سازی حساب کاربری در سایت، به یک شماره موبایل نیاز خواهید داشت. طبق تصویر زیر، شماره همراه خود را وارد نموده، تیک من ربات نیستم را زده و روی دکمه ادامه کلیک نمایید.( در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام نموده اید می توانید با وارد کردن نام کاربری، شماره موبایل و یا ایمیل وارد حساب کاربری شوید)

نحوه ثبت نام در سایت

۳- در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام نکرده باشید، یک کد فعال سازی از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد. کد ارسالی را در کادر مشخص شده وارد نمایید، تیک من ربات نیستم را بزنید و روی دکمه ادامه کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام در سایت

۴- تبریک می گوییم، شما به جمع هزاران کاربر سایت تربچه پیوستید. برای خرید طرح‌های سایت ۲ روش خرید تکی و خرید اشتراک ماهانه پیش روی شماست. در صورتی که تنها به یک طرح نیاز دارید از منوی بالای سایت گزینه ی شارژ کیف پول و در صورتی که قصد دانلود طرح های مختلف را دارید، گزینه ی خرید اشتراک را انتخاب نمایید.

نحوه خرید اشتراک و شارژ کیف پول

۵- با انتخاب گزینه ی خرید اشتراک، پلن های اشتراک ماهانه برای شما نمایش داده می شود . بر اساس نیاز خود اشتراک مورد نظر را انتخاب نموده و روی دکمه خرید اشتراک کلیک نمایید تا وارد صفحه ی پرداخت شوید.

نحوه خرید اشتراک و شارژ کیف پول

نکته: اگر تیک گزینه ی پرداخت از حساب کاربری را بزنید مبلغ اشتراک از شارژ کیف پول شما کسر شده و بسته اشتراکی فعال میگردد.(برای افرادی مناسب است که قصد تبدیل شارژ کیف پول به اشتراک ماهانه را دارند)

در صورتی که قصد خرید تکی را داشته باشید باز زدن گزینه شارژ کیف پول، به صفحه زیر هدایت می شوید، ابتدا مبلغ مورد نظر را به ریال وارد نموده سپس دکمه شارژ را بزنید.

 

 

نحوه خرید اشتراک و شارژ کیف پول

۶- در این مرحله، اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید.

درگاه پرداخت

۷- در صورتی که اطلاعات کارت به صورت صحیح وارد شود و خرید شما با موفقیت انجام گردد، به صفحه ی بررسی اطلاعات پرداخت هدایت می شوید.

تراکنش موفق

۸- پس از پرداخت وجه و خرید اشتراک می توانید از صفحه پیشخوان، وضعیت اشتراک و میزان دانلود های خود را مشاهده نمایید.

فعال شدن اشتراک

۹- حالا می توایند به صفحه ی طرح مورد نظر مراجعه نموده و در صورتی که اشتراک ماهانه خریداری نموده اید دکمه “دانلود رایگان” و در صورتی که قصد خرید تکی طرح را داشته باشید با زدن دکمه “خرید تکی” فایل را دانلود نمایید.

دانلود طرح

نکات مهم:

در صورتی که پس از دانلود طرح، با خطای نرم افزار Winrar مواجه شدید، ابتدا نرم افزار موجود روی سیستم را حذف نموده، سپس ورژن جدید آن را نصب نمایید.(در صورت عدم حذف ورژن قبلی، مجدد با خطا مواجه خواهید شد.

 

در صورت بروز هرگونه سوال و یا خطاهای احتمالی، از طریق ارسال تیکت در بخش پشتیبانی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام