لیبل DVD و CD اسلامی لایه باز

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
لیبل DVD و CD اسلامی لایه باز

لیبل DVD و CD اسلامی لایه باز

 تمامی مراکز مذهبی و فرهنگی هنری که نیازمند به لیبل DVD و CD اسلامی می باشند و قصد داشتن طراحی های خاص و منحصر به فرد اسلامی برای خود را دارند می‌توانند برای طرح لایه باز لیبل سی دی و همچنین لیبل سی دی اسلامی به ما مراجعه کنند و بهترین طرح هایی که با سبک اسلامی و مناسب با فرهنگ و قرآن و عترت طراحی شده است را برای برنامه‌ها و طرح‌های خود با یک کلیک انتخاب کرده  و استفاده کنند.

 طراحی و لیبل DVD و CD اسلامی برگرفته از عقاید و فرهنگ اسلامی و همچنین هنر و زیبایی قرآن و اسلام و زیبایی شناسی دین اسلام طراحی خاص و بی نظیری دارد و در سطح فرهنگی هنری و مراکز فرهنگی هنری اسلامی مورد استفاده وسیع قرار گرفته است.

ابعاد و رزولوشن لیبل DVD و CD اسلامی

 پس از دانلود این طرح می توانید آن را در یکی از برنامه های فتوشاپ و یا برنامه های ویرایش و …  باز کرده و هر نوع عنوان و تغییر که دوست می دارید در آن ایجاد کنید البته دلیل چنین کاری نیز تغییر بعضی آیتم ها و اسامی با توجه به خواست شخصی افراد میباشد. طرح لایه باز لیبل سی دی نیز مانند سایر طرح‌های ما دارای رزولوشن بسیار بالا و کیفیت رنگ  بی نظیری می باشد و لیبل DVD و CD اسلامی برگرفته از رزولوشن ۳۰۰DPI و همچنین فرمت PSD مد رنگی CMYK است.

 همچنین در اندازه های ۱۳*۱۳  که اندازه استاندارد لیبل سی دی و دی وی دی می باشد در اختیار آن دسته از دوستانی که به این طرح ها بسیار علاقه مند می باشد و قصد استفاده از این طرح در مرکز فرهنگی هنری خود و تجهیزات آموزشی اسلامی خود دارند مورد استفاده زیادی قرار گرفته است.

برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه